0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-35 (4191679)
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-35 (4191679)
Wilo 4191679
12 838 грн

Представлена модель насоса призначена для швидкої відкачування стічних вод у місцях, де відсутня нормально функціонуюча каналізація або велику відстань до центрального трубопроводу. Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-35 не має ріжучого механізму, що виключає можливість підключення до унітазу – цей момент треба враховувати, щоб виключити ймовірність засмічення труб.

Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-35 (4191679)

Потужність електричного двигуна становить 400 Вт, що порівнянно з декількома лампами розжарювання. Харчування даної установки здійснюється від стандартної мережі 220 В, довжина проводу становить 1,5 метра. Щоб виключити вихід з ладу двигуна внаслідок перевантаження в мережі, рекомендується підключати через автомат.

Даний каналізаційний насос Wilo HiDrainlift 3-35 поставляється в зібраному вигляді – досить встановити і підключити всі потрібно сантехнічне обладнання. Технічне обслуговування проводиться в міру потреби або у випадках заміни елементів установки.

Зазначимо, що перекачування хімічно агресивних речовин, жирів не рекомендується – це може завдати шкоди пристрою. Крім цього, потрібно впевнитися у відсутності великих елементів в брудній воді, оскільки вони можуть стати причиною засмічення трубопроводу.

Чому варто звернути увагу на дану модель

Насос Wilo HiDrainlift 3-35 володіє наступними перевагами:

  • Невелика вага і розміри, що максимально спрощують його монтаж.
  • Якісна збірка – відсутні люфти.
  • Повна герметичність.
  • Мінімальний рівень шуму і вібрації при експлуатації.
  • Є гарантія від заводу-виробника на 2 роки.
  • Відсутність запахів при роботі – застосовується вугільний фільтр.

Напір пристрою становить 7 метрів, що дозволяє відкачувати брудну воду з підвальних приміщень – облаштувати ванну або рукомийник в цокольних кімнатах не складе великої праці. Вбудований зворотний клапан виключає потрапляння стоків назад у ємність.

Рада. Установка каналізаційної станції Wilo HiDrainlift 3-35 повинна здійснюватися майстрами – самостійний монтаж не рекомендується, оскільки це може зайняти велику кількість часу. Крім цього, відсутність навичок і знань може призвести до поломки агрегату.

Автономність роботи дозволяє виключити або мінімізувати втручання користувача. Технічне обслуговування виконується в міру потреби або при здійсненні ремонтних робіт.

Купити каналізаційну установку Wilo HiDrainlift 3-35 в Києві з доставкою в будь-яку область України можна в нашому спеціалізованому магазині сантехніки. Надаємо гарантію своєчасної поставки товару, незалежно від місцезнаходження замовника (співпрацюємо з «Новою Поштою»). Наші консультанти нададуть потрібну допомогу – достатньо зателефонувати або відправити повідомлення в онлайн-чаті.

Зворотний дзвінок