0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-37 (4191680)
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-37 (4191680)
Wilo 4191680
13 526 грн

Запропонована модель насосної станції дозволяє облаштувати ванну кімнату в будь-якому місці, у тому числі і підвальному приміщенні (відкачування стічних вод по вертикалі становить 8 метрів). Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-37 не має ріжучого механізму – підключення унітазів заборонено, оскільки це може викликати засмічення у трубах.

Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-37 (4191680)

Захист двигуна від перевантажень здійснюється вбудованим тепловим реле. Крім цього, підключити до мережі через автоматичний вимикач. Потужність мотора становить 400 Вт, що порівнянно з кількома лампочками розжарювання. Каналізаційна станція Wilo HiDrainlift 3-37 має компактні розміри і невелику вагу, що дозволяє в найкоротші терміни виконати її установку.

Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію на дану модель 24 місяці, що є вагомим приводом для її придбання.

Діаметр вхідного патрубка складає 40 мм, вихідного 32 мм – це потрібно враховувати при виборі установки для відкачування стічних вод.

Переваги Wilo HiDrainlift 3-37

До особливостей запропонованої моделі відносяться:

  • Опрацьована конструкція – відсутні люфти і загальна висока якість зборки.
  • Система фільтрації повітря – вугільний фільтр виключає попадання неприємного запаху в приміщення.
  • Низький рівень вібрації і шуму при експлуатації – використовуються вібропоглинаючі підставки і пластик зі звукоізоляційними властивостями.
  • Просте технічне обслуговування та встановлення. Монтаж має виконуватися майстрами-сантехніками, самостійно виконувати цей процес не рекомендується – це може привести до поломки насоса.
  • Практичність – дозволяє створити ванну в будь-якому приміщенні, в тому числі і підвального типу, де рівень каналізації вище самої кімнати.

Рада. Перекачувана рідина не повинна містити жирів, кислот, агресивних хімічних елементів, а також великих частинок і елементів. Це дасть можливість виключити вихід з ладу каналізаційного насоса Wilo HiDrainlift 3-37 і не допустити засмічення трубопроводу.

Принцип роботи полягає в поступовому накопиченні брудної води в спеціальному резервуарі (15, 5 літра). По досягненні потрібного рівня, активується датчик. Сенсор подає сигнал на електричний насос, який поступово відкачує воду. При падінні рівня стоків, двигун відключається і каналізаційна станція знову готова до подальшої експлуатації.

Купити каналізаційну установку Wilo HiDrainlift 3-37 (4191680) у Києві з безкоштовною доставкою в будь-який регіон України можна в нашому інтернет-магазині. Надаємо гарантію швидкого транспортування товару за вказаною адресою (тривалий час співпрацюємо з «Новою Поштою»). Отримати допомогу від консультантів при питаннях щодо пропонованої продукції можна наступними способами – дзвінок по телефону або скористатися онлайн-чатом.

Зворотний дзвінок