0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-35 (4191677)
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-35 (4191677)
Wilo 4191677
14 213 грн

Представлена модель каналізаційного насоса призначена для швидкого видалення стічних вод в приватних будинках і квартирах, де центральна каналізація знаходиться на великій відстані або відсутня нормальна відкачування. Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-35 застосовується для усунення стоків з фекаліями і туалетним папером – є механізм подрібнення.

Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-35 (4191677)

Відмінною особливістю даного каналізаційного насоса потрібно віднести його невеликі габарити – він може монтуватися за фальшстеной, що дозволяє економити простір. До переваг насосної установки Wilo HiSewlift 3-35 потрібно віднести безшумний режим роботи, невелику споживану потужність, а також наявність вугільного фільтра, який не допустить проникнення неприємного запаху в приміщення.

Зазначимо, що підключення агрегату виконується до стандартної мережі 220 В – достатньо наявності відповідного роз'єму (розетки). При необхідності можна підключити через автоматичний вимикач, що дозволить захистити насос від перевантаження в мережі. Також є вбудована тепловий захист електричного двигуна.

Що виділяє Wilo HiSewlift 3-35

До переваг запропонованого насоса потрібно віднести:

  • Контроль рівня за допомогою датчика тиску – автоматичне включення механізму подрібнення при досягненні певного рівня заповнення резервуара.
  • Невелика споживана потужність насоса – 400 Вт, короткочасний режим роботи.
  • Універсальність і практичність – підключити можна різне сантехнічне обладнання (унітаз, раковина, біде і т. д).
  • Тиха робота – використання пластику зі звукоізоляційними властивостями і підставок для поглинання вібрації.
  • Якісна збірка – контроль виготовлення здійснюється виробником.
  • Просте технічне обслуговування та встановлення – впоратися з цим може будь-який користувач.
  • Наявність докладної інструкції, яка надасть всю інформацію про даної моделі каналізаційного насоса.
  • Експлуатаційна гарантія на 1 рік.

Зазначимо, що каналізаційна станція Wilo HiSewlift 3-35 поставляється в повністю зібраному вигляді. В комплекті є повний набір кріплень для проведення монтажу.

Важливо! Доставка даної установки здійснюється безкоштовно в будь-яке місто України, незалежно від місцезнаходження замовника. Надаємо гарантію швидкої поставки терміни одержання обговорюються заздалегідь з нашим менеджером при оформленні замовлення.

Купити каналізаційну установку Wilo HiSewlift 3-35 (4191677) у Києві з безкоштовною доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. Пряме співробітництво з виробниками забезпечує постійне оновлення асортименту товарів, а також їх наявність на наших складах. Отримати консультацію можна у консультантів будь-яким зручним способом – телефон або заповнити форму для отримання зворотного дзвінка.

Зворотний дзвінок