0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-i35 (4191674)
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-i35 (4191674)
Wilo 4191674
17 550 грн

Основне призначення запропонованої моделі установки – швидка і якісна відкачування стічних вод у будинках або квартирах, де каналізація не може повноцінно забезпечити. Станція Wilo HiSewlift 3-i35 має функцію подрібнення фекалій, що дозволяє виключити виникнення засмічень в трубах. Відзначимо, що дана модель призначена для змиву води об'ємом 4, 6 або 9 літрів.

Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-i35 (4191674)

Рада. Підключати унітаз можливо у разі наявності горизонтального вихідного патрубка. Для всього іншого можна використовувати будь-який тип. Максимальна висота для видалення брудної води – 8 метрів, що дозволяє монтувати установку Wilo HiSewlift 3-i35 в підвальних приміщеннях.

Відмітна особливість даної моделі – бокове підключення унітазу, що дозволяє істотно зменшити розміри використовуваного сантехнічного обладнання.

У комплектацію Wilo HiSewlift 3-i35 входять наступні елементи:

 • Вбудований зворотний клапан, який не допускає потрапляння брудної води назад в установку.
 • Механізм для подрібнення.
 • Фільтр з активованим вугіллям, який виключає виникнення неприємних запахів в процесі експлуатації.
 • Датчик рівня заповнення.
 • Резервуар для накопичення стоків.
 • Гнучкий з'єднувальний патрубок.

Каналізаційна станція Wilo HiSewlift 3-i35 – принцип роботи

Брудна вода збирається в спеціальному резервуарі. При досягненні певної позначки, спрацьовує датчик рівня, який активує ріжучий механізм. Процес подрібнення відбувається протягом 3-4 секунд, після цього активується насос, який відкачує накопичилися стічні води.

До особливостей запропонованої установки Wilo HiSewlift 3-i35 потрібно віднести:

 • Висока якість зборки.
 • Мінімальне споживання електроенергії – 400 Вт, що ідентично кількома звичайними лампочками розжарювання.
 • Практичність – можливість забезпечити якісну відкачування брудної води в будь-якому місці, у тому числі і підвальних приміщеннях.
 • Тиха робота – використання пластику зі звукоізоляційними показниками, а також наявність стійок, що поглинають вібрації.
 • Гарантія відсутність засмічень в трубопроводі.

Відзначимо, що дана каналізаційна станція Wilo HiSewlift 3-i35 є аналогом Grundfos Sololift2 CWC-3 – це потрібно брати до уваги при виборі насосів.

Запропонована модель має експлуатаційну гарантію від виробника на термін 24 місяці, що є чудовим приводом придбати.

Купити каналізаційну установку Wilo HiSewlift 3-i35 за вигідною ціною в Києві можна в нашому спеціалізованому магазині. Доставка по всій території України – безкоштовно! Надаємо гарантію своєчасної поставки товару за вказаною адресою, незалежно від місцезнаходження замовника. Консультанти нададуть допомогу при будь-яких питаннях – достатньо зв'язатися з ними зручним для Вас способом (телефон, онлайн-чат).

Зворотний дзвінок