0 товарів, 0 грн

Новинка - Канализационная станция Aquatica LEO WC600A (776912)

   Aquatica WC-600A має такий же потужний механізм подрібнення неметалевих предметів, що потрапили в каналізацію, як і датська каналізаційна станція. Корпуси обох станцій виконані з сучасного полімерного матеріалу, який не розрахований на перекачування стоків з високою температурою. Тому постійна робоча температура повинна знаходитися в межах 30-40 градусів.

   Обидві станції призначені для роботи з унітазом з горизонтальним випуском і іншими сантехнічними приладами .. Інші вхідні патрубки можуть бути використані для прив'язки умивальників і біде, душових кабін, кухонних кімнат.

   З огляду на приблизно однаковий набір деталей, з яких зібрані каналізаційні станції, вони мають приблизно однакову вагу. На вихідних патрубках змонтовані зворотні клапана для попередження гідравлічних ударів в системі, але це - звичайна практика для насосів системи примусової каналізації. З корпусів станцій повітря випускається через спеціальний пристрій, який має вугільний фільтр для поглинання неприємних запахів і клапан, який оберігає від переливання. Потужність електричних двигунів порівнюваних моделей також приблизно однакова.

   Характерною особливістю порівнюваних станцій є низький рівень шуму. Цей показник дуже важливий для подібного обладнання, так як насоси розташовуються поблизу житлових приміщень. При підвищеній вібрації і рівні шуму у людей виникатимуть неприємні відчуття. Дані насоси виключають неприємні відчуття навіть за умови тривалого перебування людей в приміщенні, де встановлений насос. Включення і вимикання обладнання відбувається в обох випадках автоматично.

   На закінчення можна сказати, що китайська каналізаційна станція Aquatica WC-600A володіє схожими показниками з моделлю WC-3 з серії Sololift2 і може бути запропонована в якості повноцінної заміни.

Купити Aquatica WC-600A

Зворотний дзвінок