0 товарів, 0 грн
Aquatica LEO WC600A (776912)
Aquatica LEO WC600A (776912)
LEO WC600A
14 400 грн

   Завдяки встановленню Aquatica LEO WC600A компактної автоматичної каналізаційної станції, тепер можна розміщувати санвузол і кухню в напівпідвальних і підвальних приміщеннях. При цьому не доведеться капітально переробляти домову систему водовідведення, нести додаткові фінансові витрати.

   Станція Aquatica LEO WC600A застосовується в ситуаціях, коли сантехнічні прилади розміщені нижче рівня міського колектора і побутові стоки з будівлі не переміщаються самопливом. Також використовується для створення автономної системи відведення стоків. Являє монолітний блок, що складається з приймального бака, робочого колеса з електричним мотором. Приймальний бак одночасно є гідравлічним акумулятором. При такій конструкції електродвигун охолоджується стоками, які проходять через станцію.

Каналізаційна станція Aquatica LEO WC600A

   Станція Aquatica LEO WC600A забезпечена ріжучим механізмом для дроблення дрібних предметів (діаметром до 5 мм), ненавмисно потрапили в систему каналізації. Для усунення неприємних запахів, у верхній кришці монтується повітряне пристрій. Воно обладнане вугільним фільтром, який абсорбує (вбирає) ганебні компоненти.

   Корпус виготовлений з довговічного полімерного матеріалу, що має високу міцність. Станція експлуатується при температурі відводяться стоків до 35 градусів. Тривале переміщення рідин з температурою вище 50 градусів може призвести до руйнування корпусу. На загальному робочому валу станції розташовані: ротор двигуна, колесо насоса і ріжучий механізм, зроблений з неіржавіючої сталі.

   У каналізаційної станції є патрубок для підключення унітазу і два входи, до яких можна підключити прилади сантехніки. Станція оснащена захисним зворотним клапаном для запобігання системи від ударів в трубах.

   До всіх деталей є прямий доступ, станцію дуже легко обслуговувати !

Переваги каналізаційної станції Aquatica LEO WC600A

1. Доступна ціна при надійній роботі пристрою.

2. Компактна станція готова до установки і може швидко починати експлуатуватися.

3. Всі основні компоненти поєднані в монолітному корпусі.

4. Станція захищена зворотним клапаном.

5. фанів клапан з вугільним фільтром виключає поширення запахів.

6. Включення й вимикання станції автоматизовано.

7. Ефективний механізм подрібнення.

Розміри установки відведення каналізації Aquatica LEO WC600A

Графік продуктивності Aquatica WC-600A

Купити Aquatica WC-600A

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок