0 товарів, 0 грн

Розширення модельного ряду каналізаційних станцій Sprut - WCLift 400/3F Compact | WCLift 800/4F

   Модель WCLIFT 800 / 4F - одна з найпотужніших і продуктивних каналізаційних станцій. Українська фірма Sprut зуміла випустити на ринок продукт, який найкраще в змозі успішно конкурувати з кращими зразками аналогічних станцій.

   Каналізаційна станція служить для відведення з житлових і адміністративних приміщень фекальних і господарських стоків. Застосовується в ситуаціях, коли туалетна кімната і інші підсобні приміщення розташовані нижче рівня землі. При цьому стоки не можуть самопливом переміщатися в колектор центральної каналізації. Також використовується для створення системи автономного водовідведення. Пристрій являє собою моноблочний корпус, в якому розміщені колесо насоса з електричним мотором і приймальний бак. При такоконструкціі електродвигун охолоджується робочою рідиною, яка прокачується насосом.

   На вході в пристрій коштує сітчастий фільтр, який затримує великі частинки, які випадково потрапили в каналізаційну систему. Більш дрібне сміття (до 5 міліметрів в діаметрі), проходить через фільтр і потрапляє в механізм подрібнення. Там включення дробляться на дрібні частини, які не впливають на роботу насоса.

   У корпусі станції розташовано фанів пристрій, що складається з повітряного клапана і фільтра, наповненого активованим вугіллям. Вугілля вбирає в себе шкідливі елементи стоків і неприємні запахи не поширюються по приміщенню.

   Моноблочний корпус виготовлений із стійкого і міцного полімерного матеріалу. Вал, на якому встановлено робоче колесо, виточений з нержавіючої сталі. Каналізаційна станція розрахований на температуру робочої рідини до 35 градусів. Максимально допустима температура, при якій насос може нормально функціонувати - 50 градусів. У WCLIFT 800 / 4F є один патрубок для під'єднання унітаз, два входи для підключення інших приладів сантехніки, один вхід для відведення конденсату від кондиціонера або сушарки для рук.

 

   Насос розвиває напір до 9 метрів, максимальна продуктивність становить 9 кубометрів на годину. Для виключення можливих гідроударів в системі каналізації призначений зворотний клапан. Каналізаційна станція автоматизована, за нею не потрібно постійно стежити за експлуатації.

   Застосування сучасних полімерних матеріалів дозволило знизити вагу вироби. При вазі 12 кілограмів станцію можна розміщувати де завгодно. Велика потужність і продуктивність, а також особливий ріжучий механізм вигідно відрізняють WCLIFT 800 / 4F від інших подібних станцій. Швидко встановлюється в будь-якому приміщенні.

   WCLIFT 400 / 3F Compact - одна з найбільш компактних сучасних каналізаційних станцій. Українська компанія Sprut змогла випустити на ринок виріб, рівному якому немає ні у кого з конкурентів.

   Каналізаційна станція призначена для відводу з будівель господарсько-побутових стоків. Застосовується в тих випадках, коли унітаз і інші прилади сантехніки розташовані нижче рівня колектора центральної каналізації і стоки не можуть рухатися самопливом. Також служить для організації автономної системи водовідведення. Станція є єдиний блок, в якому знаходяться приймальний бак, робоче колесо насоса і електричний двигун. При такому розміщенні електромотор охолоджується рідиною, що перекачується, яка проходить через насос.

   На вході розміщений сітчастий фільтр, який зупиняє великі предмети, які випадково потрапили в систему каналізації. Більш дрібні включення (до п'яти міліметрів в поперечині), потрапляють в ріжучий механізм. Там вони дробляться на дрібні фракції, які не заважають нормальній роботі насоса. Щоб неприємні запахи не потрапляли в приміщення, в корпусі насоса встановлено фанів пристрій. Воно забезпечене вугільним фільтром, абсорбуючим (всмоктує в себе) шкідливі компоненти.

   Корпус каналізаційної станції зроблений з міцного і довговічного полімеру. Робочий вал, на якому розташовано колесо насоса, виконаний з антикорозійного нержавіючої сталі. Станція працює при температурі рідини, що перекачується до 35 градусів. Найбільша температура, при якій устаткування може ефективно працювати - 50 градусів. У насосної станції є вхідний патрубок, до якого можна підключати унітаз і два патрубка для підключень інших сантехнічних приладів.

   Каналізаційна станція створює напір до 6,5 метрів, максимальна годинна витрата складає 8.7 кубометра. Для попередження в системі водовідведення гідравлічних ударів служить зворотний клапан. Станція автоматизована і не вимагає постійного нагляду при експлуатації.

   Застосування високотехнологічних матеріалів дозволило максимально зменшити розміри і вага пристрою. При вазі 5,5 кілограмів насос можна переміщати і встановлювати куди завгодно. Компактні габарити і малу вагу вигідно виділяють WCLIFT 400 / 3F Compact з ряду аналогічних каналізаційних станцій. Легко монтується в будь-якому приміщенні.

Зворотний дзвінок