0 товарів, 0 грн

Санітарні насоси-подрібнювачі SFA (Франція): коли головний критерій вибору каналізаційної установки якість а не ціна !

Насоси-подрібнювачі SFA (Франція): коли головний критерій вибору якість а не ціна !   

    Об'єднання SFA сьогодні широко відомо на ринку світової сантехнічної продукції. А почалася історія компанії в уже далекому 1958 році. У голови молодих французьких інженерів прийшла ідея застосування насосів-подрібнювачів в системах відкачування побутових каналізаційних вод. Ідея виявилася настільки цікавою, що застосовується до цих пір. Дане винахід дозволив французькій компанії до сімдесятих років минулого століття зайняти провідні позиції на європейському ринку з виробництва санітарних насосів.

    Трохи пізніше обладнання компанії поступово завоювало і ринки країн Північної Америки. Не в останню чергу завдяки нестандартному підходу до споживачів. Знаючи, що жителі США і Канади проводять багато часу біля телевізорів, була проведена оригінальна рекламна компанія. SFA виявилася в числі піонерів застосування телереклами для популяризації продукції серед телеглядачів.

Принцип роботи насосів-подрібнювачів SFA Saniaccess    

    При будівництві будинків часто виникають ситуації, коли точка зливу стічних (каналізаційних) вод знаходиться нижче основного каналізаційного колектора. Якщо котедж розташований в низині, то скидати стічні води самопливом не вийде. У таких випадках застосовуються перекачують каналізаційні насоси. Вони створюють напір, який дозволяє відправити стоки в потрібне місце.

    Однак виникає проблема: в стічних водах є механічні включення. Волосся, які випадково потрапили в каналізацію предмети побутової гігієни, папір, інші дрібні речі. Сторонні предмети засмічують насос і відкачующий трубопровід, чим створюють аварійну ситуацію. Щоб уникнути засмічень, в насосний комплект включений подрібнювач з гострими ножами з твердого сплаву, який дробить сторонні предмети.

Переваги насосів-подрібнювачів SFA Saniaccess    

    Основними перевагами насосів-подрібнювачів французької компанії є:

1. Простота обслуговування. Вони не вимагають постійного нагляду і ремонту.

2. Широкий модельний ряд. Для кожного випадку є своє технічне рішення водовідведення.

3. Безшумність роботи. Точність виготовлення всіх обертових і тертьових деталей дозволяє знизити рівень вібрації до такої міри, що шуму від працюючого насоса практично не чутно.

Про якість насосів-подрібнювачів SFA (Франція)    

   На даний момент вся продукція, яка випускається під торговою маркою об'єднання, повністю відповідає світовим стандартам, які висуваються для сантехнічного обладнання. Це дозволило отримати випускається виробам сертифікати The British Board of Agrement. Зараз філії та дилерські центри французької корпорації розташовані практично у всіх країнах Європи, Сполучених Штатах, Канаді.

    Об'єднання було однією з перших французьких організацій, які запропонували проводити сертифікацію якості продукції, що випускається. Основне виробництво розміщене в мальовничому містечку Брежі, яке розташоване в області з красивою назвою О-де-Франс. Дане підприємство отримало сертифікат ISO 9001 одним з перших, кому він був вручений.

    Сертифікація продукції за стандартами The British Board of Agrement (ВВА) - свідчення високої надійності об'єднання. Основною умовою для отримання служить інспектування спеціальною комісією експертів підприємств об'єднання, розташованих в будь-якій країні. Комісія з'являється на інспектованих заводах без попереджень, несподівано для власника, і перевіряє будь-які етапи технологічного процесу. До честі SFA слід зазначити, що сертифікацію ВВА корпорація пройшла абсолютно добровільно.

Перейти до списку насосів-подрібнювачів SFA.

Зворотний дзвінок