0 товарів, 0 грн
Aquatica WC-560A 776911
Aquatica WC-560A 776911
Aquatica WC-560A
5 799 грн

   Компактна і надійна в роботі каналізаційна станція Aquatica WC-560A (776911) вирішує питання відведення стічних та каналізаційних вод. Пристрій спроектовано на підключення декількох приладів сантехніки, температура стоків з яких не перевищує 35 градусів. При короткочасних сплесках температури стоків до 50 градусів, пристрій ефективно пропрацює близько тридцяти хвилин. До станції можна підключати санвузол, а також душ / ванну, раковину умивальника і біде. Прилади з високою температурою стоків - машини для прання та миття посуду - підключати не можна. Якщо насос буде тривалий час працювати при високій температурі, може порушитися герметичність корпусу. Каналізаційна станція відкачує стічні води на висоту до 6,5 метрів, і на відстань до 100 метрів по горизонталі. Подрібнювач з нержавіючої сталі, вбудований в корпус станції, успішно справляється з механічними частинками до п'яти міліметрів в діаметрі. Двигун насоса споживає дуже мало електричної енергії і працює практично безшумно. Монтаж станції здійснюється просто, для підключення приладів сантехніки передбачені вхідні приєднувальні патрубки.

Каналізаційна станція Aquatica WC-560A (776911)

   Завдяки встановленню Aquatica WC-560A, тепер можна розміщувати туалет і кухню в цокольному і підвальному поверхах. При цьому в системі домашнього водовідведення не доведеться проводити капітальні зміни, вкладати додаткові кошти.

   Aquatica WC-560A перекачує стоки з санвузлів і приміщень хозблока в тих ситуаціях, коли стічні води самопливом не переміщаються в централізовану каналізацію. Основне застосування насоса - підключення унітазу і ще двох приладів. Станція оснащена двома захисними клапанами: зворотним, для захисту від ударів в трубах, і фановим, який усуває шкідливі запахи. До всіх робочих елементів є прямий доступ, станція дуже просто обслуговується !

Переваги каналізаційної станції Aquatica WC-560A

1. Прийнятна вартість при надійній роботі всіх деталей пристрою.

2. Компактна станція може відразу монтуватися і включатися в експлуатацію.

3. Електромотор і насос суміщені в єдиному корпусі.

4. До складу станції входить захисний зворотний клапан.

5. У корпус пристрою вбудований фановий клапан, що виключає поширення шкідливих запахів.

6. Включення і вимикання насоса відбувається автоматично.

7. Потужний механізм подрібнення.

Графік продуктивності каналізаційної станції Aquatica

Структурна схема установки LEO 776911

Купити Aquatica WC-560A насос для унітазу, умивальника, біде, душової кабіни

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок