0 товарів, 0 грн
Speroni ECO LIFT WC 560
Speroni ECO LIFT WC 560
Speroni ECO LIFT WC 560
9 900 грн

   Speroni Eco Lift WC-560 - комплексне рішення проблеми перекачування фекальних стоків від туалетів і забруднених вод від побутових сантехнічних приладів. Каналізаційна установка дуже просто вбудовується в систему автономної каналізації. В одному корпусі з'єднані: приймальний бак для стоків, насос і електричний двигун.    

   Потужний двигун дозволяє розвивати робочий напір насоса до 7 метрів і ефективно відкачувати господарські стоки на відстань по горизонталі до 100 метрів. Розрахована на транспортування рідин з температурою не вище 35 градусів. Тому підключати до пристрою посудомийну машину або пральну не рекомендується. Можливі підключення - унітаз, умивальник, душ або стаціонарна ванна, біде. Тривале наповнення каналізаційної системи гарячими стоками може вивести обладнання з ладу. Каналізаційна установка оснащена вбудованим ріжучим механізмом. Гострі ножі з міцної сталі подрібнюють сторонні речі, які випадково потрапили в зливні труби. Зворотні клапана стовідсотково захищають пристрій від можливих гідравлічних ударів. Завдяки застосуванню установки відведення каналізації можна забезпечити в будь-якій місцевості.

Каналізаційна установка Speroni Eco Lift WC 560

   Завдяки Speroni Eco Lift WC 560 тепер не доведеться робити капітальні та витратні зміни в системі, щоб встановити в підвалі або цокольному поверсі додаткові сантехнічні прилади (унітаз, мийку, душову кабіну і т.д.).

   Speroni Eco Lift WC 560 надійно перекачує забруднені води з кухні і ванної кімнати, а також фекальні води з туалетів в тих випадках, якщо самостійно стоки не можуть відводитися в міську каналізацію. Агрегат має 3 вхідних патрубка. Служить для підключення ванної, мийки, унітазу і іншого. Станція захищена зворотним клапаном від гідроударів, фановим - від запахів з каналізації. Проста і зручна в роботі, є прямий доступ до всіх деталей !

Переваги каналізаційної установки Speroni Eco Lift WC 560

1. Прийнятне співвідношення ціни і якості.

2. Станція компактна, швидко монтується і може відразу ж експлуатуватися.

3. Всі елементи поміщені в один герметичний корпус.

4. Працює абсолютно без шуму.

5. Фановий клапан забезпечений фільтром, який блокує шкідливі запахи.

6. Невеликі габарити дозволяють встановлювати станцію в умовах обмеженого простору.

7. Хороша система подрібнення.

 

Габаритні розміри і графік насоса Speroni Eco Lift 560

Приклад монтажу установки Eco Lift

Придбати Speroni Eco Lift WC 560 недорого з доставкою в магазині Sololift2.kiev.ua

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харьків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Віниця, та інші міста України.

Зворотний дзвінок