Працюємо з ПДВ

0 товарів, 0 грн
Zullar WC-2 (Сололіфт)
Zullar WC-2 (Сололіфт)
Zullar WC-2
6 500 грн

   Каналізаційна станція Zullar WC-2 (Сололіфт) застосовується для перекачування фекальних вод з туалетів, а також використаних вод від умивальних приладів, душових кабінок, мийок, пральних і посудомийних машин. Забезпечує стабільну роботу автономної каналізації окремо стоїть житлового будинку в ситуаціях, коли забруднені води не можуть транспортуватися в централізовану каналізацію самопливом. Обладнання розраховане на підключення 3-х приладів - унітазу, і двох інших. Для знищення неприємного запаху в корпусі апарату розташований вбудований клапан з вугільним фільтром. Зворотний клапан виключає виникнення гідравлічних ударів в системі водовідведення. Застосування стійких до високої температури деталей дозволяє безперервно перекачувати рідини з температурою 90 градусів. До даної моделі можна приєднувати пральні та посудомийні машини. Простота конструкції полегшує монтаж каналізаційної станції. При необхідності огляду пристрою або заміни окремих елементів, станція легко розбирається.

Каналізаційна станція Zullar WC-2 (Сололіфт)

   Завдяки насосу Zullar WC-2 (Sololift), тепер не потрібно робити величезні і дорогі зміни в каналізаційній системі при установці додаткового (унітазу, мийки, умивальника і т.д.) в підвалі або цокольному поверсі.

  Установка Zullar WC-2 призначена для перекачування стічної води із санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін в тих випадках, коли вода самопливом не може відводитися в каналізацію. Допускається одночасне підключення до 3 точок (унітаз, умивальник і т.д.). Каналізаційна установка Zullar WC-2 оснащена зворотним клапаном а також найфановішим який бореться з неприємними запахами.

До всіх працюючих деталей установки Sololift є прямий доступ, вона дуже легко обслуговується!

Переваги каналізаційної установки Zullar WC-2 (Sololift)

1. Можливість перекачування стоків з температурою + 70 ° С (короткочасно + 90 ° С) дозволяє підключати до установки пральні та посудомийні машини.

2. Компактна установка повністю готова до монтажу та експлуатації.

3. Електронасос розташований безпосередньо в корпусі.

4. У комплектації є зворотний клапан для установки на вихідному патрубку.

5. У кришку корпусу насоса вбудований повітряний клапан з вугільним фільтром, який виключає поширення неприємного запаху.

6. У комплектацію установки входить з'єднувальний комплект.

7. Потужний ріжучий механізм.

Підключення до установки Сололіфт Zullar WC-2

Габаритні розміри і графік насоса Sololift Zullar WC-2

Придбати Sololift Zullar WC-2 недорого з доставкою в магазині Sololift2.kiev.ua

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харьків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Віниця, та інші міста України.

Зворотний дзвінок

Працюємо з ПДВ